O nás

Svoje bohaté skúsenosti a profesionálny prístup využívame v prospech našich klientov v oblasti kúrenia, vodovodných a kanalizačných inštalácii  a plynofikácii a obdobných náležitých prací s tým súvisiace ku ktorým patria aj alternatívne zdroje.

Zároveň poskytujeme poradenstvo, návrh realizácie, spracovania rozpočtu až po samotnú realizáciu stavieb rodinných domov, bytových jednotiek a rôznych iných objektov a to podľa našej vlastnej bohatej štruktúry realizácie, ako i podľa projektovej dokumentácie pri výstavbe a s tým súvisiaca činnosť spojená z odstraňovaním tepelných únikov a revitalizácie obnovy rôznych obytných jednotiek domov a budov.

Pri ich realizácií vychádzame z potrieb zákazníka, pričom konzultujeme postup prác s investormi a ostatnými, pokiaľ sa na diele zúčastňujú aj ďalšie strany tak, aby bolo možné dielo odovzdať v najskoršom možnom termíne.

Zaoberáme sa všetkými dostupnými technológiami a po konzultácií so zákazníkom použijeme takú, ktorá je najideálnejšia v prospech zákazníka. V nadväznosti na doterajšie skúsenosti a požiadavky zákazníkov je činnosť firmy zameraná zároveň na komplexné dodávky potrebných výrobkov od rôznych výrobcov za výhodných podmienok, ako aj záručného a pozáručného servisu."

 

 

Kontaktujte nás ešte dnes!